CYCLONE - Z011 - KANON SHKUMË - Automatik i pastër - SHKUMOR - DETAJE

Çmimi referencë €79,90
Çmimi me zbritje
Plongez dans l'univers du nettoyage automobile de détailling sur Clean-Auto.net , la référence incontournable pour les passionnés du nettoyage automobile. Explorez notre vaste gamme de produits de qualité conçus pour sublimer et prendre soin de votre véhicule. Avec Clean Auto, offrez à votre voiture le traitement qu'elle mérite. Visitez clean-auto.net dès aujourd'hui.
CYCLONE - Z011 - KANON SHKUMË - Automatik i pastër - SHKUMOR - DETAJE
Çmimi referencë €79,90
Çmimi me zbritje

Cyclone Tornador Z011 nga Cartool është mjeti revolucionar pneumatik që do të transformojë mënyrën se si pastroni automjetet.

I projektuar për t'u lidhur me një kompresor ajri, ky top i fuqishëm me shkumë gjeneron pastrim të thellë falë teknologjisë së tij ciklon.

I përsosur për profesionistët e detajimit të automobilave, Tornador Z011 largon papastërtitë dhe mbeturinat me lehtësi dhe efikasitet të pakrahasueshëm. Ofron kontroll të plotë dhe madje aplikim të shkumës ose pastruesit, duke e bërë atë sistemin ideal për të arritur pastërti të patëmetë pa mundim. Përveç kësaj, mund të përdoret me APC , ndryshe nga Z010A, ky dërgon shkumë.

Investoni në efikasitet dhe fuqi me Tornador Z011 dhe rivendosni automjetet tuaja shkëlqimin e tyre të ditës së parë.

Zbuloni këtë mjet në faqen tonë të internetit Clean Auto . Optimizoni pastrimin e makinës tuaj me Tornador Z011 nga Cartool dhe ofroni klientëve tuaj një shërbim cilësor.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.