Shumë 10 Mikrofibra 400GSM - 38cm x 38cm - Cilësi e Lartë - AUTO CLEAN - Pëlhurë me mikrofibër

Çmimi referencë €16,90
Çmimi me zbritje
sasi: 10 Mikrofibër
Shumë 10 Mikrofibra 400GSM - 38cm x 38cm - Cilësi e Lartë - AUTO CLEAN - Pëlhurë me mikrofibër
Shumë 10 Mikrofibra 400GSM - 38cm x 38cm - Cilësi e Lartë - AUTO CLEAN - Pëlhurë me mikrofibër
Çmimi referencë €16,90
Çmimi me zbritje

Me setin e 10 copave me mikrofibër nga Clean Auto, ju mund të pastroni lehtësisht të gjitha sipërfaqet në shtëpinë dhe makinën tuaj. Pëlhurat janë bërë nga mikrofibra jashtëzakonisht të buta, absorbuese, që do të thotë se ato janë ideale për të hequr papastërtitë dhe pluhurin pa gërvishtur sipërfaqet delikate.

Madhësia e tyre (38x38cm) është ideale për përdorim të përditshëm, dhe tekstura e tyre e butë siguron pastrim të butë.

Këto pëlhura lahen në makinë dhe ripërdoren, duke i bërë ato ekonomike dhe miqësore me mjedisin. Ato mund të përdoren për të pastruar dritaret, pasqyrat, mobiljet, pajisjet elektronike, trupat e makinave dhe shumë më tepër. Plus, ato janë perfekte për të fshirë qumështin Clean Auto Nourishing Milk ose Clean Auto APC për rezultate të përsosura.

Paketa me Microfiber Cloths 10 është thelbësore për një shtëpi të pastër, të mirëmbajtur dhe është e përkryer për profesionistët e pastrimit dhe pronarët e bizneseve që duan të ofrojnë shërbime superiore për klientët e tyre.

Ju lutemi vini re se ngjyra mund të ndryshojë gjithashtu.

Për të porositur këto copa me mikrofibër cilësore, vizitoni faqen tonë të internetit Clean Auto dhe zbuloni gamën tonë të produkteve për pastrim optimal.

    Livraisons

    • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

    Retours

    • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.