Shkumë detajuese 150ml Profesionale - Lëkurë - Pëlhura - Plastikë - Pastrim makinash - Pastrim automatik

Çmimi referencë €6,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Explorez notre univers de perfection automobile sur Clean Auto, le site incontournable pour les passionnés du detailing. Découvrez une vaste gamme de produits de qualité pour sublimer et entretenir votre véhicule. Avec Clean-Auto.net , votre voiture mérite le meilleur.
Shkumë detajuese 150ml Profesionale - Lëkurë - Pëlhura - Plastikë - Pastrim makinash - Pastrim automatik
Çmimi referencë €6,90
Çmimi me zbritje

Zhytuni në botën e detajimit të automobilave me shkumësin tonë të pastër automatik 150 ml , i krijuar për të ofruar një përvojë të pakrahasueshme pastrimi. Ky produkt me cilësi profesionale është zhvilluar posaçërisht për entuziastët kërkues të automobilave dhe profesionistët e detajuar .

Shkuma jonë e detajuar është e pajisur me një kokë shpërndarëse revolucionare që gjeneron shkumë aktive me cilësi superiore . Kjo shkumë e imët dhe e dendur ngjitet në mënyrë perfekte në sipërfaqe, duke garantuar pastrim efektiv duke maksimizuar ekonominë e produkteve tuaja të detajimit.

E gjithanshme dhe e adaptueshme, kjo shishe shkume është mjeti i fundit për të gjitha hollimet dhe produktet tuaja të pastrimit të brendshëm . Pavarësisht nëse keni nevojë të hiqni yndyrën e plastikës me një APC Clean Auto cilësor, ose t'i ringjallni pëlhurat tuaja me një pastrues specifik, shkumëzimi ynë i detajuar i pastër automatik 150 ml është këtu për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja.

Përparësitë e shkumës sonë 150 ml të detajuar automatike të pastër:

  • Shkumë e shkallës profesionale : Merrni shkumë të dendur dhe aktive për pastrim optimal.
  • Kursime të garantuara : Maksimizoni përdorimin e produkteve tuaja të detajuara, duke ulur kështu kostot tuaja.
  • Shkathtësi e jashtëzakonshme : përshtateni me një shumëllojshmëri produktesh pastrimi të brendshëm .
  • Lehtë për t'u përdorur : koka shpërndarëse siguron aplikim të saktë dhe uniform.
  • CILËSIA PREMIUM : Prodhuar me materiale të cilësisë së lartë për qëndrueshmëri të fortë në shkëmb.

Mos pranoni asgjë më pak se përsosmëria kur kërkoni mjete detajuese . Shkuma jonë Clean Auto Detailing 150ml është çelësi i pastrimit profesional të brendshëm, duke ju lejuar të arrini rezultate të patëmetë çdo herë. Përjetoni ndryshimin dhe zbuloni se çfarë do të thotë në të vërtetë pastrimi superior. Zgjedhni më të mirën, zgjidhni shkumën tonë të pastër të detajimit automatik 150 ml .

Gjeni këtë produkt të jashtëzakonshëm në faqen tonë të Clean Autoclean-auto.net , kushtuar entuziastëve të makinave dhe ekspertëve të detajuar .

Foto jokontraktuale

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.