-46%

Nebulizator autonom me nano spërkatës në bateri - Efikasitet ekologjik - Dezinfektim total - Auto i pastër

Çmimi referencë €34,90
Çmimi me zbritje €64,90
Plongez dans l'univers du nettoyage automobile de détailling sur Clean-Auto.net , la référence incontournable pour les passionnés du nettoyage automobile. Explorez notre vaste gamme de produits de qualité conçus pour sublimer et prendre soin de votre véhicule. Avec Clean Auto, offrez à votre voiture le traitement qu'elle mérite. Visitez clean-auto.net dès aujourd'hui.
Nebulizator autonom me nano spërkatës në bateri - Efikasitet ekologjik - Dezinfektim total - Auto i pastër
Çmimi referencë €34,90
Çmimi me zbritje €64,90

Nebulizator autonom me nano spërkatës në bateri - Efikasitet ekologjik - Dezinfektim total me makinë të pastër

Përshkrimi: Zbuloni Clean Auto Nano Sprayer , një nebulizator ekologjik dhe autonom me bateri, i projektuar posaçërisht për dezinfektim total dhe efektiv. Me rezervuarin e saj 380 ml dhe tre nivele fuqie, kjo pistoletë nebulizator është aleati juaj në eliminimin e 99,9% të baktereve në të gjitha sipërfaqet. Ideale për makina, sedilje, divane, pëlhura, dyshekë ose jorgan, drita e saj blu LED siguron dezinfektim të thellë.

Në këto kohë vigjilence të shtuar përballë problemeve me COVID-19, gripin dhe çimkat, spërkatësi Clean Auto Nano është thelbësor. Profesionistët e automobilave tashmë e përdorin atë për shërbimet e tyre, duke dëshmuar për besueshmërinë dhe efikasitetin e tij. Me një autonomi prej 3 orësh dhe një karikues të përfshirë, ky dezinfektues autonom me bateri është i përsosur për përdorim intensiv.

Përveç kësaj, nebulizatori mund të përdoret me APC Clean Auto ose me aromat tona Clean Auto , duke ofruar fleksibilitet dhe përshtatshmëri maksimale për të gjitha nevojat tuaja dezinfektuese.

Vizitoni clean-auto.net për më shumë informacion dhe për të zbuluar linjën tonë të plotë të produkteve të pastrimit dhe dezinfektimit të automjeteve.

Fjalët kyçe: Pistoletë spërkatës, mjegullues, nano spërkatës, dezinfektues, bateri autonome, makinë e pastër

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.