APC TONA: Eco Clean & APC Ultra Concentrated - Shkëlqim i lartë - 99,5% Ekologjik - 1L - 5l - Pastrues universal - Pastrues për të gjitha qëllimet

Çmimi referencë €19,90
Çmimi me zbritje
KAPACITETI: 1L
ERE : EKO MINT

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

APC TONA: Eco Clean & APC Ultra Concentrated - Shkëlqim i lartë - 99,5% Ekologjik - 1L - 5l - Pastrues universal - Pastrues për të gjitha qëllimet
APC TONA: Eco Clean & APC Ultra Concentrated - Shkëlqim i lartë - 99,5% Ekologjik - 1L - 5l - Pastrues universal - Pastrues për të gjitha qëllimet
Çmimi referencë €19,90
Çmimi me zbritje


Dalloni midis APC-së tonë ekologjike me erë nenexhiku dhe APC-së tonë kimike me erë neutrale:

  • APC ekologjik me aromë nenexhiku: Formuluar me përbërës ekologjikë, APC-ja jonë me aromë nenexhiku ofron një qasje miqësore me mjedisin duke lënë një erë të këndshme freskie pas pastrimit. Ideale për ata që preferojnë produkte që respektojnë natyrën.

  • APC Chemical me erë neutrale: Duke shfaqur një formulë të fuqishme kimike, APC-ja jonë me erë neutrale është projektuar për veprim intensiv pastrimi pa kompromentuar efektivitetin


Të dyja janë perfekte për detyra të vështira dhe sipërfaqe shumë të pista, ky produkt garanton rezultate të patëmetë pa lënë erëra të mbetura.


Zbuloni Eco Clean, pastruesin tonë të gjithanshëm miqësor ndaj mjedisit, në formatin 1 litër - Clean Auto

Ky produkt i gjithanshëm është projektuar për t'u përdorur në sipërfaqe të ndryshme, qoftë në automjetin tuaj, trupin tuaj, gomat tuaja, buzët tuaja, apo edhe në sediljet tuaja prej pëlhure apo lëkure. Falë formulës së saj të cilësisë profesionale, ju mund të hiqni lehtësisht njollat, papastërtitë dhe aromat e padëshiruara duke u kujdesur për planetin.

Karakteristikat dhe përfitimet:

Pastrimi ekologjik: Eco Clean është projektuar për pastrim miqësor me mjedisin, me një vlerësim mbresëlënës eko prej 99,5%.

Shkatërrimi i aromave natyrale: Përveç veprimit të tij pastrues, produkti ynë ofron shkatërrim natyral të aromave të këqija, duke lënë një atmosferë të freskët pas çdo përdorimi.

Aromë freskuese: Eco Clean aromatizohet në mënyrë delikate me nenexhik, duke lënë pas një aromë të pastër dhe freskuese.

Pavarësisht nëse dëshironi të pastroni në mënyrë efektive automjetin tuaj, sediljet tuaja prej pëlhure ose lëkure, plastikën, karrocën tuaj, gomat, rrotat tuaja apo edhe mobiljet tuaja, pastruesja jonë e gjitha-në-një Eco Clean është zgjidhja ideale. Provojeni tani dhe zbuloni pastrim të lehtë, miqësor ndaj mjedisit dhe i shoqëruar nga një erë e këndshme nenexhik.

Vizitoni faqen tonë të internetit clean-auto.net për të eksploruar gamën tonë të plotë të aksesorëve, pajisjeve dhe produkteve për pastrimin e makinave miqësore me mjedisin. Përjetoni thjeshtësinë e pastrimit me Eco Clean dhe zbuloni se si mund ta transformojë rutinën tuaj të pastrimit në një përvojë miqësore me mjedisin dhe të këndshme.

Ju lutemi vini re se imazhet e shfaqura në faqen tonë janë vetëm për qëllime ilustruese dhe mund të ndryshojnë nga produkti aktual

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.