AROMË PËR SHTËPI (lule pambuku)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

AROMË PËR SHTËPI (lule pambuku)
AROMË PËR SHTËPI (lule pambuku)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Krijoni një atmosferë rehatie dhe butësie në mjedisin tuaj me aromën tonë të brendshme me lule pambuku. Kjo aromë delikate dhe freskuese mund të përdoret në makinën tuaj, shtëpinë tuaj, në perdet tuaja, divanin tuaj dhe të gjitha pëlhurat e tjera. Lëreni këtë aromë qetësuese të mbështjell hapësirën tuaj dhe t'ju ofrojë një ndjenjë mirëqenieje.

Cotton Flower është një erë e freskët dhe e pastër që të kujton çarçafët e sapo dalë nga rrobat. Formula jonë unike është krijuar për të qëndruar për një kohë të gjatë, duke ju lejuar të shijoni atë aromë të freskët ditë pas dite.

Aroma jonë e dhomës së luleve të pambukut është e lehtë për t'u përdorur. Thjesht spërkatni lehtë mbi pëlhurat e zgjedhjes suaj dhe lëreni aromën të përshkojë ajrin. Kjo aromë është gjithashtu e sigurt për t'u përdorur në makinën tuaj, duke krijuar një mjedis të freskët dhe të rehatshëm gjatë udhëtimit.

Nëse jeni duke kërkuar të shtoni një prekje freski qetësuese në shtëpinë ose makinën tuaj, aroma jonë e shtëpisë Cotton Flower është zgjidhja perfekte. Provojeni tani dhe zhytuni në një atmosferë rehati dhe mirëqenieje.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.