Ciklon - Tornador - Z010A - AUTO CLEAN - VIZIONI - DETAJE

Çmimi referencë €99,00
Çmimi me zbritje €0,00
SASI: 1
Ciklon - Tornador - Z010A - AUTO CLEAN - VIZIONI - DETAJE
Ciklon - Tornador - Z010A - AUTO CLEAN - VIZIONI - DETAJE
Çmimi referencë €99,00
Çmimi me zbritje €0,00

Zbuloni të ardhmen e pastrimit të makinave me mjetin tonë revolucionar profesional, veglën e makinave Cyclone Tornador Z010A . I krijuar për t'ju ofruar performancë të pakrahasueshme pastrimi në të gjitha sipërfaqet e automjetit tuaj, ky mjet është i pajtueshëm me pastruesin tonë universal APC , duke ju garantuar një pastrim të plotë dhe efektiv.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  1. Performanca maksimale: Teknologjia e avancuar pneumatike e Cyclone Tornador Z010A gjeneron një forcë të fuqishme të ajrit rrotullues, duke hequr shpejt dhe me efikasitet papastërtitë, mbeturinat dhe grimcat e ngulitura, duke e lënë çdo sipërfaqe të pastër.

  2. Shkathtësi e pashoqe: I përshtatshëm për pastrimin e qilimave, qilimave, sediljeve prej pëlhure ose plastike, Cyclone përshtatet në të gjitha situatat për të garantuar rezultate të patëmetë.

  3. Aksesorët e përfshirë: Çdo Tornador Z010A Cyclone vjen me një gamë të plotë aksesorësh të krijuar posaçërisht për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për pastrim. Kapaku i përfshirë ndihmon në përqendrimin e fuqisë së ciklonit për pastrim të synuar dhe efektiv.

  4. Kursen kohë dhe përpjekje: Nuk ka më pastrim intensiv. Me Cyclone Tornador Z010A , pastrimi bëhet i shpejtë, i lehtë dhe jep rezultate spektakolare me çdo përdorim.

  5. Cilësia profesionale: Miratuar nga profesionistë të mirëmbajtjes së automobilave, Cyclone Tornador Z010A përfaqëson kulmin e teknologjisë së pastrimit. Ai jep rezultate të denja për një shërbim profesional, që nga komoditeti i garazhit tuaj.

Revoluciononi rutinën tuaj të pastrimit të makinës me Cyclone Tornador Z010A Car Tool Professional . Thuaj lamtumirë metodave tradicionale dhe përqafo fuqinë e ajrit rrotullues për rezultate të jashtëzakonshme çdo herë. Porosit tani dhe jepini makinës tuaj pastërtinë që meriton, duke përdorur pastruesin tonë universal APC për rezultate edhe më mbresëlënëse.

FOTO JO KONTRAKTUESE

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.