Furçë ekstra e butë për pëlhura Lëkurë Plastike

Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje
Batch: 1 furçë

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Furçë ekstra e butë për pëlhura Lëkurë Plastike
Furçë ekstra e butë për pëlhura Lëkurë Plastike
Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje
 • Zbuloni sekretin e pastrimit efikas dhe preciz të automobilave dhe shtëpive me gotën tonë të shkallëzuar 1 ose 3 litra. Ky mjet i paçmuar ju lejon të bëni hollime të përsosura për përdorimin optimal të produkteve tuaja të pastrimit. Qoftë për mirëmbajtjen e automjetit tuaj ose për punët e shtëpisë në shtëpi, kjo gotë e graduar do të bëhet shpejt një pjesë thelbësore e rutinës suaj të pastrimit.

  Karakteristikat dhe përfitimet:

  1. Saktësia e hollimeve: Gota jonë e shkallëzuar është e pajisur me gradime të shënuara qartë në litra dhe mililitra, duke siguruar hollime të sakta për të gjitha produktet tuaja të pastrimit. Kjo do t'ju japë rezultate optimale sa herë që e përdorni.

  2. Shkathtësi e jashtëzakonshme: Pavarësisht nëse keni nevojë të përgatisni një përzierje specifike për të pastruar sediljet prej pëlhure të makinës suaj, dritaret e shtëpisë tuaj apo ndonjë detyrë tjetër, kjo gotë e graduar ju jep fleksibilitetin për hollime të bëra me porosi.

  3. Konstruksion i fortë: E bërë nga plastika e qëndrueshme dhe e rëndë, kjo gotë është projektuar për t'i bërë ballë përdorimit të rëndë, si në mjedisin shtëpiak ashtu edhe në atë profesional.

  4. Doreza ergonomike: Doreza ergonomike e bën derdhjen dhe mbajtjen e lehtë, duke siguruar trajtim të sigurt edhe kur gota është e mbushur me lëng.

  5. Lehtë për t'u pastruar: Materiali i lëmuar i gotës lejon pastrim të lehtë pas çdo përdorimi, duke siguruar pastërti higjienike çdo herë.

  6. Dukshmëria maksimale: Muri transparent i gotës ju lejon të monitoroni me lehtësi nivelin e lëngut dhe matjet aktuale, për kontroll të plotë mbi përgatitjet tuaja.

  Transformoni mënyrën se si bëni hollimet tuaja për pastrim duke përdorur gotën tonë të shkallëzuar 1 ose 3 litra . Thjeshtoni procesin e përzierjes, kurseni kohë dhe burime dhe arrini rezultate të përsosura pastrimi.

  Mos harroni se mund ta përdorni këtë gotë të shkallëzuar për të holluar produktet tona të disponueshme në Clean-Auto.net , duke përfshirë APC Clean Auto dhe të gjitha produktet e tjera në gamën Clean Auto. Porositni sot dhe zbuloni efektivitetin e pastrimit të saktë, me dozë të përsosur.

  FOTO JO KONTRAKTUESE


  Përdoruesi
  Ju
  E njëjta gjë ME TEKSIN E MËPOSHTME TË GJITHË SE MUND TË PËRDOROHET ME APC CLEAN AUTO - DHE SE ËSHTË PERFEKT PËR Pëlhura Lëkure PLAQTIKE Zbuloni furçën tonë ekstra të butë 3 në 1, aksesorin tuaj perfekt për t'u kujdesur për pëlhurat, pëlhurat, lëkurën tuaj. madje edhe Alcantara. E bërë nga qime kali shumë të butë, kjo furçë garanton pastrim të thellë duke ruajtur cilësinë dhe strukturën e materialeve tuaja më delikate. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të hiqni njollat ​​e forta, të hiqni pluhurin dhe papastërtitë, ose thjesht të riktheni sipërfaqet tuaja të preferuara, furça jonë 3 në 1 është mjeti ideal për të gjitha nevojat tuaja të pastrimit. Falë dizajnit të saj unik, kjo furçë është e lehtë për t'u përdorur dhe jep rezultate profesionale në asnjë kohë. Është i lehtë, i lehtë për t'u trajtuar dhe i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për të gjitha llojet e sipërfaqeve, madje edhe më të ndjeshmet. Mos prisni më për t'i bërë objektet tuaja të preferuara një ndryshim të fytyrës. Porositni furçën tonë ekstra të butë 3 në 1 tani dhe përfitoni nga efikasiteti i saj i pakrahasueshëm për pastrim të përsosur me çdo përdorim. Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

  ChatGPT
  ChatGPT

  Zbuloni furçën tonë ekstra të butë 3 në 1 , aksesorin perfekt për t'u kujdesur për pëlhurat, lëkurën, plastikën dhe madje edhe alkantarën tuaj. E bërë nga qime kali shumë të butë, kjo furçë garanton pastrim të thellë duke ruajtur cilësinë dhe strukturën e materialeve tuaja më delikate.

  Karakteristikat dhe përfitimet:

  1. Shkathtësi e jashtëzakonshme: Pavarësisht nëse kërkoni të hiqni njollat ​​e forta, të eliminoni pluhurin dhe papastërtitë, ose thjesht t'i jepni jetë të re sipërfaqeve tuaja të preferuara prej lëkure, pëlhure ose plastike, furça jonë 3 në 1 është mjeti ideal për të gjitha nevojat tuaja të pastrimit.

  2. Dizajni unik: Falë dizajnit të saj unik, kjo furçë është e lehtë për t'u përdorur dhe jep rezultate profesionale në asnjë kohë. Është i lehtë, i lehtë për t'u trajtuar dhe i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për të gjitha llojet e sipërfaqeve, madje edhe më të ndjeshmet.

  3. Përdorimi me APC Clean Auto: Furça jonë 3-në-1 është plotësuesi i përsosur i APC Clean Auto , duke ju lejuar të arrini rezultate edhe më mbresëlënëse pastrimi në të gjitha sipërfaqet tuaja.

  Mos prisni më për t'i bërë objektet tuaja të preferuara një ndryshim të fytyrës. Porositni furçën tonë ekstra të butë 3 në 1 tani dhe përfitoni nga efikasiteti i saj i pakrahasueshëm për pastrim të përsosur me çdo përdorim.

  Vizitoni faqen tonë të internetit Clean-Auto.net për të zbuluar gamën tonë të plotë të aksesorëve, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit cilësor të automobilave. Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.


Dërgesat

 • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
 • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

 • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.