PASTRUES I RROTAVE - DETYRUES I FUQYSHEM (PAE) - AUTO CLEAN - DETAJE

Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje
KAPACITETI: 500 ml
PASTRUES I RROTAVE - DETYRUES I FUQYSHEM (PAE) - AUTO CLEAN - DETAJE
PASTRUES I RROTAVE - DETYRUES I FUQYSHEM (PAE) - AUTO CLEAN - DETAJE
Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje

Bëjeni pastrimin e rripave tuaj më efikas se kurrë me pastruesin tonë të specializuar , të shoqëruar nga furçat dhe furçat tona premium buzësh. Produkti ynë është i formuluar posaçërisht për të hequr papastërtitë më kokëfortë dhe për t'i dhënë buzëve tuaja shkëlqimin që meritojnë.

Clean Auto është pikë referimi në botën e detajimit të pastrimit të automobilave dhe pastruesja jonë e buzëve nuk bën përjashtim. Formula e tij e fuqishme funksionon shpejt për të hequr mbetjet e frenave, depozitat e yndyrës, njollat ​​e vajit dhe papastërtitë e ngulitura, duke i lënë buzët tuaja pa njolla.

Falë furçave dhe furçave të buzëve të projektuara posaçërisht , ju mund të synoni në mënyrë efektive çdo cep të buzëve tuaja, duke siguruar pastrim të thellë dhe një përfundim të përsosur. Mjetet tona me cilësi profesionale janë krijuar për t'iu përshtatur në mënyrë të përkryer pastrimit të buzës tuaj.

Ne jemi të përkushtuar për të ruajtur mjedisin, prandaj formula jonë respekton natyrën duke ofruar performancë optimale. Ju mund t'i pastroni rrotat tuaja me besim, duke e ditur se po ndihmoni gjithashtu në mbrojtjen e planetit tonë.

Përdorimi i pastruesit tonë të buzëve është i thjeshtë dhe efektiv. Aplikojeni produktin në sipërfaqen që do të pastroni, përdorni furçat dhe furçat tona të buzës për ta pastruar tërësisht, më pas shpëlajeni me ujë të pastër për të zbuluar buzët me gaz. Shkëlqeni rrotat tuaja dhe arrini rezultate profesionale me setin tonë të plotë.

Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje të fuqishme dhe gjithëpërfshirëse për pastrimin e buzëve, produkti ynë është zgjidhja ideale. Mos lejoni që papastërtia të njollosë përsëri pamjen e buzëve tuaja. Përdorni pastruesin tonë, furçat dhe furçat tona për të arritur rezultate të jashtëzakonshme.

Mos prisni më për të zbuluar ndryshimin që mund të bëjë Clean Auto në botën e detajimit të pastrimit të automjeteve . Vizitoni faqen tonë të pastër-auto.net tani për të hyrë në produktet tona dhe për të rikthyer buzët tuaja në shkëlqimin e tyre origjinal. Kënaqësia juaj është prioriteti ynë në Clean Auto .

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.