Furçë kaçavidash, Kompleti prej 3, Furça shpuese CLEAN AUTO

Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje
Batch: 1
Furçë kaçavidash, Kompleti prej 3, Furça shpuese CLEAN AUTO
Furçë kaçavidash, Kompleti prej 3, Furça shpuese CLEAN AUTO
Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje
 1. Kompleti i 3 furçave të kaçavidave që ofrojmë është aksesori ideal për pastrimin për këdo që kërkon të arrijë pastrim të shpejtë, efektiv dhe profesional të sipërfaqeve të pëlhurës. Pavarësisht nëse jeni profesionist i detajimit të automjeteve ose pronar i shqetësuar për ruajtjen e pamjes së përsosur të mobiljeve dhe ambienteve të brendshme të makinës suaj, ky komplet është një zgjidhje e domosdoshme për nevojat tuaja të pastrimit.

 2. Karakteristikat kryesore:

  • Shkathtësi e jashtëzakonshme: Ky komplet përfshin tre furça me madhësi dhe forma të ndryshme, secila me rolin e vet për të luajtur në procesin e pastrimit. Fijet e furçave janë zgjedhur me kujdes që të jenë mjaft të buta për të mos dëmtuar sipërfaqet delikate, por mjaft të forta për të hequr në mënyrë efektive njollat ​​e forta, papastërtitë e ngulitura dhe pluhurin.

  • Aksesorë idealë për vende të vështira për t'u arritur: furçat janë të dizajnuara për të përshtatur një sërë sipërfaqesh pëlhure, duke përfshirë sediljet e makinave, divanet, qilimat, dyshekët, perdet dhe shumë të tjera. Një avantazh kryesor i këtij kompleti është aftësia e tij për të arritur në vende të vështira për t'u arritur, si qoshe, çarje dhe çarje, duke siguruar një pastrim të plotë dhe të plotë. Nuk do të duhet të shqetësoheni më për zonat e paarritshme.

  • E përputhshme me APC Clean Auto : Për ata prej jush që janë veçanërisht të shqetësuar për efektivitetin e pastrimit të tyre, dijeni se këto furça janë krejtësisht të pajtueshme me APC Clean Auto , një pastrues i fuqishëm universal. Ky kombinim do t'ju lejojë të arrini rezultate edhe më mbresëlënëse pastrimi, duke hequr shpejt dhe në mënyrë efektive njollat ​​dhe papastërtitë, duke lënë pas sipërfaqe pa njolla dhe të freskëta.

  Për të maksimizuar përvojën tuaj të pastrimit, ky komplet i furçës së kaçavidave është i disponueshëm tani në Clean-Auto.net , burimi juaj i besuar për produkte pastrimi të automobilave me cilësi të lartë. Transformoni sipërfaqet tuaja prej pëlhure në hapësira pa njolla dhe të freskëta duke porositur këtë komplet sot, i cili do t'ju lejojë të arrini pastrim me cilësi profesionale, sa herë që e përdorni.

  Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale. Porosit tani dhe bëj që sipërfaqet tuaja të pëlhurës të shkëlqejnë si kurrë më parë!

  Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

  Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.