QUMËSHT PLASTIKE DHE LËKURË USHQYES (Finimi saten) Auto i pastër - ERË KOKOSI - DETAJIM MAKINE

Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje
KAPACITETI: 500 ml
QUMËSHT PLASTIKE DHE LËKURË USHQYES (Finimi saten) Auto i pastër - ERË KOKOSI - DETAJIM MAKINE
QUMËSHT PLASTIKE DHE LËKURË USHQYES (Finimi saten) Auto i pastër - ERË KOKOSI - DETAJIM MAKINE
Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje

Bëjeni makinën ose divanin tuaj prej lëkure të duket i ri dhe i ushqyer me qumështin tonë ushqyes me plastikë dhe lëkurë nga Clean Auto. Ky produkt i gjithanshëm mund të përdoret në sipërfaqe plastike, pult, madje edhe sedilje lëkure për t'u dhënë atyre një pamje të pastër dhe të pastër.

Formula jonë unike e qumështit ushqyes është projektuar për të depërtuar thellë në sipërfaqet plastike dhe lëkure, duke rikthyer një pamje të lëmuar dhe ushqyese duke i mbrojtur ato. Ky produkt i klasës profesionale është i lehtë për t'u përdorur dhe nuk lë mbetje ngjitëse ose yndyrore.

Clean Auto Plastic and Leather Nourishing Milk është një produkt i gjithanshëm që mund të përdoret në makinë ose në divane lëkure për një pamje të re, të ushqyer. Gjithashtu mbron sipërfaqet nga rrezet UV dhe dëmtimet e motit, duke siguruar mbrojtje shtesë për sipërfaqet tuaja.

Nëse po kërkoni t'i jepni makinës ose divanit tuaj prej lëkure një pamje të pastër dhe të ushqyer, Qumështi ynë ushqyes nga plastika dhe lëkura është një zgjedhje ideale. Mund të përdoret me mikrofibrat Clean Auto për rezultate optimale dhe kombinohet në mënyrë perfekte me pastrimin e thellë me APC Clean Auto për sipërfaqe të patëmetë.

Provojeni tani dhe zbuloni një trajtim të lehtë, afatgjatë dhe efektiv, të shoqëruar me një aromë të këndshme.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë të "Clean Auto" janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale. Zgjidhni cilësinë e Clean Auto për sipërfaqe të patëmetë.

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.