Furçë lëkure pëlhure Alcantara JSD #JESUISDETAILER - CLEAN AUTO

Çmimi referencë €6,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Explorez notre univers de perfection automobile sur Clean Auto, le site incontournable pour les passionnés du detailing. Découvrez une vaste gamme de produits de qualité pour sublimer et entretenir votre véhicule. Avec Clean-Auto.net , votre voiture mérite le meilleur.
Furçë lëkure pëlhure Alcantara JSD #JESUISDETAILER - CLEAN AUTO
Çmimi referencë €6,90
Çmimi me zbritje

Zbuloni se si të pastroni butësisht veshjet tuaja prej lëkure dhe Alcantara me furçën e pastrimit të lëkurës JSD Je Suis Detailer . Kjo furçë është aksesori i fundit për t'u kujdesur për brendësinë e automjetit tuaj dhe sendet tuaja prej lëkure. I pajisur me qime të buta, siguron pastrim të thellë pa rrezikun e dëmtimit të materialeve tuaja të çmuara, si lëkura , Alcantara , pëlhura ose kadifeja .

Karakteristikat dhe përfitimet:

  1. Shkathtësi e jashtëzakonshme: Ju mund ta përdorni këtë furçë për të pastruar tapiceri lëkure të makinës suaj , duke përfshirë tapiceri lëkure të pigmentuar, me vrima, timon, mbështetëse lëkure, panele dyersh, por edhe për kujdesin e këpucëve tuaja në lëkurë, nubuck, kamoshi, divanin tuaj. në lëkurë ose alcantara, dhe shumë më tepër.

  2. Përdorimi me APC Clean Auto: Për rezultate edhe më mbresëlënëse, përdorni këtë furçë me APC Clean Auto , një pastrues efektiv universal. Ju gjithashtu mund të kombinoni furçën me shkumësin tonë të detajuar dhe të gjitha produktet e tjera nga gamë Clean Auto për një pastrim të plotë të makinës suaj.

  3. Ndërtim cilësor: Furça ka një dorezë ergonomike prej druri për një kapje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Është projektuar për t'i bërë ballë përdorimit intensiv, qoftë si pjesë e një rinovimi estetik të automjetit ose për përdorim personal.

  4. Shkathtësia maksimale: Kjo furçë është gjithashtu ideale për pluhurosjen e jastëkëve lustruese dhe buferëve gjatë një rinovimi estetik të makinës.

  5. Logoja e gdhendur JSD: Doreza prej druri e furçës shfaq me krenari logon JSD të gdhendur me lazer, një garanci e cilësisë dhe autenticitetit.

Si përmbledhje, kjo është furça e përsosur, ultra e gjithanshme për çdo lloj pastrimi. E përdorur me mikrofibër të dyanshme, ju garanton një rezultat të pabesueshëm me çdo përdorim.

Mos lejoni që sipërfaqet tuaja prej lëkure dhe Alcantara të njollosen përsëri. Porositni tani furçën e pastrimit të lëkurës JSD Je Suis Detailer dhe shijoni butësinë dhe efektivitetin e këtij mjeti pastrimi cilësor.

Vizitoni faqen tonë të internetit Clean-Auto.net për të zbuluar gamën tonë të plotë të aksesorëve, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit cilësor të automobilave. Porositni sot dhe optimizoni mirëmbajtjen e sipërfaqeve tuaja prej lëkure dhe alcantara me furçën tonë JSD Je Suis Detailer.

Logoja me lazer JSD e gdhendur në dorezën prej druri

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.