Set me 2 furça për pastrimin e pluhurit - Clean Auto

Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje
Batch: 2 furça
Set me 2 furça për pastrimin e pluhurit - Clean Auto
Set me 2 furça për pastrimin e pluhurit - Clean Auto
Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje

Zbuloni furçën e pastrimit automatik të pluhurit , aksesorin thelbësor për ta mbajtur automjetin tuaj të pastër në mënyrë të përsosur. Kjo furçë e gjithanshme është projektuar posaçërisht për të hequr në mënyrë efektive pluhurin, thërrimet dhe mbeturinat nga të gjitha sipërfaqet në makinën tuaj, qofshin ato ndenjëse, qilima, panele apo edhe zona të vështira për t'u arritur.

Furça e pastrimit automatik të pluhurit është e pajisur me qime të buta, fleksibël që kapin pluhurin pa dëmtuar sipërfaqet delikate të automjetit tuaj. Dizajni i tij ergonomik ju lejon ta përdorni të qetë me njërën dorë, pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje. Përmasat e tij kompakte dhe pesha e lehtë e bëjnë atë një shoqërues ideal pastrimi për entuziastët e automjeteve.

Me furçën e pastrimit automatik të pluhurit , i thoni lamtumirë pluhurit dhe papastërtisë së fortë që grumbullohet në automjetin tuaj. Ky mjet i gjithanshëm është i përshtatshëm për pronarët e makinave, entuziastët e kampeve, familjet me fëmijë dhe këdo që dëshiron të mbajë një brendshme të pastër dhe të shëndetshme.

Mos prisni më për të eliminuar pluhurin nga përditshmëria juaj. Zgjidhni furçën e pastrimit automatik të pluhurit tani dhe pastroni makinën tuaj me gaz në asnjë kohë!

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale. Për të zbuluar gamën tonë të aksesorëve cilësorë të automobilave, vizitoni faqen tonë të internetit Clean Auto

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.