Furçë buzësh ekstra të gjata dhe të buta - Clean Auto

Çmimi referencë €12,90
Çmimi me zbritje
BATCH: 1

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Plongez dans l'univers du nettoyage automobile de détailling sur Clean-Auto.net , la référence incontournable pour les passionnés du nettoyage automobile. Explorez notre vaste gamme de produits de qualité conçus pour sublimer et prendre soin de votre véhicule. Avec Clean Auto, offrez à votre voiture le traitement qu'elle mérite. Visitez clean-auto.net dès aujourd'hui.
Furçë buzësh ekstra të gjata dhe të buta - Clean Auto
Çmimi referencë €12,90
Çmimi me zbritje

Furça me buzë ekstra të gjata është mjeti më i mirë për t'i mbajtur buzët e makinës tuaj në gjendje të pacenuar, si jashtë ashtu edhe brenda. Me një gjatësi totale prej 38 cm, plus 20 cm dorezë ergonomike, kjo furçë është projektuar posaçërisht për të arritur në vendet e vështira për t'u arritur dhe për t'ju ofruar një pastrim të plotë dhe pa mundim.

Karakteristikat kryesore:

  1. Gjatësia e përgjithshme mbresëlënëse: Furça është 38 cm, me një dorezë 20 cm, duke ju dhënë një shtrirje tepër të gjatë për të arritur edhe qoshet dhe të çarat më të thella të buzëve tuaja.

  2. Dizajni me dy skaje: Kjo furçë është e pajisur me qime të buta në njërin skaj për pastrim të butë të sipërfaqes së jashtme të buzëve tuaja, dhe qime më të forta në skajin tjetër për të hequr papastërtitë e forta brenda.

  3. Doreza ergonomike: Doreza përmban një dorezë ergonomike, jo rrëshqitëse që siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurt, edhe kur duart tuaja janë të lagura.

  4. Materiale premium: E bërë nga materiale të qëndrueshme, kjo furçë është projektuar për t'i bërë ballë përdorimit të rëndë dhe zgjat me kalimin e kohës.

  5. Shkathtësi e jashtëzakonshme: Kjo furçë është e përshtatshme për një gamë të gjerë buzësh, qofshin ato aliazh, çeliku, alumini ose kromi.

Tani ju mund t'i mbani buzët tuaja pa njolla, qofshin ato brenda ose jashtë, me furçën e buzës ekstra të gjatë . Shijoni pastrimin e thellë dhe arrini rezultate profesionale me këtë mjet premium. Porositini tuajat sot dhe bëjini rrotat tuaja të shkëlqejnë si kurrë më parë!

Kjo furçë mund të përdoret gjithashtu me pastruesin tonë të buzëve Clean Auto për pastrim edhe më efektiv. Zbuloni koleksionin tonë të plotë të furçave cilësore në Clean-Auto.net . Foto pa kontratë.

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.