Furçë për flokë kafshësh 3 në 1 - Qen - Mace - CLEAN AUTO

Çmimi referencë €8,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Furçë për flokë kafshësh 3 në 1 - Qen - Mace - CLEAN AUTO
Furçë për flokë kafshësh 3 në 1 - Qen - Mace - CLEAN AUTO
Çmimi referencë €8,90
Çmimi me zbritje

Furça e flokëve 3 në 1 për kafshët shtëpiake është mjeti më i mirë për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër dhe mobiljet tuaja pa qime kafshësh shtëpiake. E krijuar për efikasitet maksimal dhe lehtësi në përdorim, kjo furçë thjeshton procesin e pastrimit duke hequr qimet me një kalim të vetëm.

Karakteristikat kryesore:

 1. 3 në 1 e gjithanshme: Kjo furçë është e pajisur me tre sipërfaqe të ndryshme pastrimi për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja: një sipërfaqe e madhe furçimi për mobilje, qilima dhe jastëkë, një furçë e vogël e integruar për zonat e vështira për t'u arritur dhe një kruajtëse për të mbledhur qimet nga pëlhura.

 2. Heqja efektive e qimeve: Qimet e kafshëve shtëpiake ngjiten lehtësisht në furçë falë dizajnit të saj inovativ, duke lejuar heqjen e shpejtë dhe efektive të qimeve me vetëm një kalim.

 3. Dizajni i lëmuar: Furça ka një ngjyrë të zezë të hijshme që përzihet pa probleme në çdo brendshme, ndërsa është lehtësisht e identifikueshme për përdorim të përshtatshëm.

 4. Doreza ergonomike: Doreza është projektuar për një kapje të rehatshme, duke ju lejuar të pastroni me lehtësi dhe pa lodhje.

 5. Lehtë për t'u pastruar: Furça pastrohet lehtë pas përdorimit, thjesht hiqni qimet e grumbulluara dhe e shpëlani nën ujë të vakët.

Përdorimi i rekomanduar:

 1. Vëreni furçën e flokëve 3 në 1 për kafshët shtëpiake mbi sipërfaqet që dëshironi të pastroni.
 2. Flokët e kafshëve shtëpiake do të ngjiten në furçë.
 3. Për zona të vështira për t'u arritur, përdorni furçën e vogël të integruar.
 4. Përdorni shaminë për të mbledhur qimet nga pëlhura.
 5. Hiqni qimet e mbledhura dhe pastroni furçën nën ujë të ngrohtë.

Thuajini lamtumirë qimeve të padëshiruara të kafshëve shtëpiake në mobiljet dhe qilimat tuaja me furçën e flokëve 3 në 1 për kafshët shtëpiake . Thjeshtoni pastrimin dhe shijoni një brendshme të pastër, mikpritëse për ju dhe kafshët tuaja shtëpiake. Porositni tuajën sot dhe zbuloni se sa e lehtë është ta mbani shtëpinë tuaj të pastër.

Vizitoni faqen tonë të internetit Clean-Auto.net për të zbuluar linjën tonë të plotë të aksesorëve dhe produkteve të pastrimit për pronarët e qenve dhe entuziastët e makinave. Foto pa kontratë

Dërgesat

 • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
 • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

 • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.