-33%

Topa me shkumë automatike të pastër 2-në-1 - FOAMER - DETAJE E MAKINAVE

Çmimi referencë €19,90
Çmimi me zbritje €29,90

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Plongez dans l'univers du nettoyage automobile de détailling sur Clean-Auto.net , la référence incontournable pour les passionnés du nettoyage automobile. Explorez notre vaste gamme de produits de qualité conçus pour sublimer et prendre soin de votre véhicule. Avec Clean Auto, offrez à votre voiture le traitement qu'elle mérite. Visitez clean-auto.net dès aujourd'hui.
Topa me shkumë automatike të pastër 2-në-1 - FOAMER - DETAJE E MAKINAVE
Çmimi referencë €19,90
Çmimi me zbritje €29,90Zbuloni pastrimin përfundimtar për automjetin tuaj me Topin tonë 2-në-1 me shkumë 2-litërsh , një aleat i fuqishëm dhe i gjithanshëm i krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për pastrim. Pavarësisht nëse kërkoni ta mbani makinën tuaj me shkëlqim ose të mirëmbani kopshtin tuaj, ky top manual me shkumë ju jep efikasitet maksimal në një dizajn të gjithanshëm.

E përputhshme me shampon tonë dhe APC Clean Auto , duke ofruar një zgjidhje të plotë për pastrimin premium të automobilave.

Karakteristikat e jashtëzakonshme:

  • Pastrimi i makinës i revolucionarizuar: Transformoni rutinën tuaj të pastrimit të makinës me modalitetin e topave me shkumë. Krijoni një shkumë të pasur, kremoze që ngjitet në sipërfaqe, duke hequr butësisht papastërtitë, papastërtitë dhe ndotësit për një rezultat profesional.
  • Mirëmbajtja e kopshtit lehtësohet: Kaloni menjëherë nga pastrimi i makinës në kujdesin e kopshtit me modalitetin e spërkatjes. Ujitni bimët tuaja me saktësi ose aplikoni produkte mirëmbajtjeje, duke e përdorur në mënyrë të gjithanshme këtë mjet gjithëpërfshirës.
  • Rezistenca ndaj produkteve korrozive: E bërë me materiale premium, ky top shkumë është projektuar për t'i rezistuar produkteve dhe kimikateve gërryese, duke siguruar qëndrueshmëri afatgjatë edhe gjatë përdorimit intensiv.
  • Mirëdashësi ndaj përdorimit: Dizajni i tij ergonomik dhe lehtësia e përdorimit ju lejojnë të menaxhoni me lehtësi rrjedhën e ujit dhe shkumës, duke siguruar kontroll të plotë të pastrimit tuaj.
  • Kapaciteti bujar 2L: Me një kapacitet bujar 2 litra, ky top shkumë ju jep mjaft autonomi për të mbuluar sipërfaqe të mëdha pa ndërprerje.

Jepini automjetit tuaj dhe hapësirës tuaj të jashtme kujdes profesional me topin shkumë 2-në-1 2L . Lëshoni fuqinë e shkumës për një pastrim të thellë ose kaloni në modalitetin e spërkatjes për të mirëmbajtur kopshtin tuaj me lehtësi. Porosit sot për një përvojë pastrimi superiore dhe të gjithanshme.

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.