IPA - Pastrues xhami - Alkool izopropil - 500 ml - Auto i pastër - Detaje

Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje
Kapaciteti: 250ml

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

IPA - Pastrues xhami - Alkool izopropil - 500 ml - Auto i pastër - Detaje
IPA - Pastrues xhami - Alkool izopropil - 500 ml - Auto i pastër - Detaje
Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje

IPA - Isopropyl Alcohol - Clean Auto është aleati i përsosur për pastrimin e përsosur të të gjitha sipërfaqeve, qoftë në shtëpi apo në automjetin tuaj. I kombinuar me mikrofibrën tonë cilësore të stampuar , ky produkt garanton rezultate të jashtëzakonshme, pa lënë as gjurmën më të vogël, edhe në sipërfaqe delikate si piano makinash dhe xhama.

Përdorimet e rekomanduara:

  1. Pastrimi i dritareve dhe pasqyrave : IPA heq në mënyrë efektive papastërtitë, njollat ​​dhe vijat nga dritaret e shtëpisë tuaj, dritaret e makinës, pasqyrat e banjës dhe më shumë, duke lënë një shkëlqim të shkëlqyeshëm.

  2. Kujdesi për makinën : Përdorni IPA-në tonë për të pastruar dhe pastruar pjesën e brendshme të automjetit tuaj, duke përfshirë panelet e kontrollit, panelet e dyerve, sipërfaqet plastike dhe xhamit e përparmë, për një makinë me gaz.

  3. Pastrimi i shtëpisë : Pavarësisht nëse pastroni sipërfaqet prej çeliku inox në kuzhinën tuaj, pajisjet elektronike, ekranet e kompjuterit apo edhe gjurmët e gishtërinjve në mure të lyera, IPA është i gjithanshëm dhe efektiv.

Merrni sot IPA-në tonë të Alkoolit Isopropyl dhe zbuloni se si mund të thjeshtojë rutinën tuaj të pastrimit duke ju dhënë rezultate të patëmetë.
Porosit tani për pastrim me gaz çdo herë!

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.