Kompleti me 2 furça - Dendësi e lartë - Të trasha dhe jashtëzakonisht të buta - Detaje - Auto pastër

Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Explorez notre univers de perfection automobile sur Clean Auto, le site incontournable pour les passionnés du detailing. Découvrez une vaste gamme de produits de qualité pour sublimer et entretenir votre véhicule. Avec Clean-Auto.net , votre voiture mérite le meilleur.
Kompleti me 2 furça - Dendësi e lartë - Të trasha dhe jashtëzakonisht të buta - Detaje - Auto pastër
Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje

Kompleti i 2 furçave të detajuara me densitet të lartë super të butë - Auto i pastër

Optimizoni përvojën tuaj të detajimit të makinës tuaj me kompletin tonë të 2 furçave të detajuara automatike të pastra super të buta me densitet të lartë. Të krijuara posaçërisht për entuziastët e automobilave dhe profesionistët e mprehtë, këto furça janë mjeti i përsosur për të zbuluar bukurinë e fshehur të automjetit tuaj.

🚗 Karakteristikat kryesore:

  • Dendësi e lartë: Qimet e këtyre furçave janë me densitet të jashtëzakonshëm për të garantuar efikasitet maksimal gjatë detajimit. Ju do të jeni në gjendje të hiqni papastërtitë, pluhurin dhe grimcat e padëshiruara në një kohë të shkurtër.

  • Super Soft: Furçat tona janë tepër të buta për të parandaluar çdo gërvishtje ose dëmtim të sipërfaqes së makinës suaj. Ato janë të përshtatshme për t'u përdorur në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë bojë, xhami, buzë dhe më shumë.

  • Precision i pakrahasueshëm: Dizajni ergonomik i këtyre furçave lejon trajtim të saktë, duke i bërë ato perfekte për zona të vështira për t'u arritur, si boshllëqet, logot dhe emblemat.

  • Marka Clean Auto: Besoni cilësinë superiore të markës Clean Auto, e specializuar në produktet premium të detajimit të automobilave. Furçat tona janë ndërtuar për të qëndruar dhe për të dhënë rezultate të jashtëzakonshme me çdo përdorim.

✨ Pse të zgjidhni kompletin tonë të furçave për detaje?

  • Zbuloni shkëlqimin e makinës suaj me një përfundim të patëmetë.
  • Kurseni kohë dhe përpjekje duke arritur rezultate me cilësi profesionale.
  • Ruani vlerën e automjetit tuaj duke shmangur gërvishtjet dhe dëmtimet e mundshme.

Zgjidhni cilësinë premium të Clean Auto dhe jepini makinës tuaj trajtimin që meriton. Porositni paketën tonë të 2 furçave të detajuara me densitet të lartë super të butë tani dhe zbuloni ndryshimin që ato do të bëjnë në automjetin tuaj. Një investim i mençur për adhuruesit e makinave që kërkojnë perfeksionin në çdo detaj. 🚘💎

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.