Set me 5 furça për pastrimin e detajeve - Clean Auto

Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje
Batch: 5 furça

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

Set me 5 furça për pastrimin e detajeve - Clean Auto
Set me 5 furça për pastrimin e detajeve - Clean Auto
Çmimi referencë €9,90
Çmimi me zbritje

Zbuloni setin tonë me 5 furça për pastrimin e makinave , mjete thelbësore për pastërti të shkëlqyeshme! Të krijuara me kujdes dhe të dizajnuara për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për pastrimin e automjeteve , këto furça të mrekullueshme të zeza janë praktike dhe estetike.

Çdo furçë në grupin tonë është projektuar posaçërisht për të siguruar pastrim të plotë pa dëmtuar sipërfaqet delikate të automjetit tuaj. Ngjyra e zezë e lëmuar u jep këtyre furçave një pamje profesionale, duke i shtuar një prekje të sofistikimit rutinës suaj të pastrimit .

Prioriteti ynë është t'ju ofrojmë furça me cilësi të lartë që kujdesen për automjetin tuaj. Këto furça kanë qime të buta, fleksibël që heqin në mënyrë efektive papastërtitë , pluhurin dhe mbeturinat pa gërvishtur plastikën ose sipërfaqet e lyera. Kështu që ju mund t'i përdorni ato me besim për të pastruar pjesën e brendshme dhe të jashtme të makinës suaj.

Me dizajnin e tyre ergonomik dhe mbërthimin e rehatshëm, këto furça ju lejojnë të pastroni me lehtësi vende të vështira për t'u arritur, si boshllëqet , hapjet e ajrit , nyjet dhe zbukurimet . Ato janë të gjithanshme dhe mund të përdoren në sipërfaqe të ndryshme, duke përfshirë pultin , panelet e dyerve , rrotat dhe gomat .

Me blerjen e këtij grupi prej 5 furçash, ju merrni një zgjidhje të plotë për mirëmbajtjen e automjetit tuaj. Çdo furçë është projektuar për një përdorim specifik, duke ju dhënë një shumëllojshmëri opsionesh për lloje të ndryshme pastrimi . Pavarësisht nëse dëshironi të hiqni pluhurin, të pastroni njollat ​​e forta ose të ringjallni shkëlqimin e automjetit tuaj, këto furça do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja.

Përveç kësaj, ato mund të përdoren në kombinim me pastruesin tonë të buzëve , pastruesin universal APC Clean Auto , shkumësin e pastër të detajimit automatik ose topin me shkumë , dhe produkte të tjera Clean Auto për pastrim të plotë të automobilave.

Mos lejoni që papastërtitë dhe mbetjet të njollosin pamjen e automjetit tuaj. Me setin tonë të 5 furçave të zeza mahnitëse, pa gërvishtje, ju mund t'i jepni makinës tuaj kujdesin që meriton dhe ta mbani atë në gjendje të paprekur. Merrni këto furça tani dhe kthejeni rutinën tuaj të pastrimit të makinës në një përvojë të këndshme dhe efektive!

Foto pa kontratë

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.