AROMË PËR SHTËPI (Vanilje qelibar)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje
KAPACITETI: 500 ml

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

AROMË PËR SHTËPI (Vanilje qelibar)
AROMË PËR SHTËPI (Vanilje qelibar)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Lëreni veten të transportoheni nga një aromë e ngrohtë dhe mbështjellëse që ngjall kujtime rehatie dhe butësie. Notat e pasura, sensuale të qelibarit përzihen në mënyrë harmonike me ëmbëlsinë e ëmbël të vaniljes, duke krijuar një ambient të ngrohtë dhe relaksues.

Kjo aromë shtëpiake është krijuar për të qëndruar për një kohë të gjatë, falë formulës së saj me cilësi të lartë. Mjafton një sasi e vogël për të transformuar në çast atmosferën e shtëpisë tuaj, duke e mbushur atë me një aromë hyjnore që do të kënaqë shqisat tuaja.

Lehtë për t'u përdorur, thjesht spërkatni disa spërkatje në pëlhurat tuaja të preferuara për të shijuar aromën e saj delikate dhe magjepsëse. Ideale për përdorim të përditshëm ose për të krijuar një ambient mikpritës në raste të veçanta.

Me shishen e saj elegante dhe praktike, kjo aromë shtëpiake Ambre Vanille është gjithashtu një dhuratë ideale për miqtë dhe familjen, për t'i ndihmuar ata të zbulojnë magjinë e aromave shtëpiake dhe t'u ofrojnë atyre një moment relaksi dhe mirëqenieje.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.