AROMË PËR SHTËPI (Kamele)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje
AROMË PËR SHTËPI (Kamele)
AROMË PËR SHTËPI (Kamele)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Shndërroni makinën tuaj në një oaz shijesh me aromën tonë të brendshme të ëmbëlsirave. E krijuar për të ngjallur kujtime të ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave, kjo aromë e butë dhe e ëmbël krijon një ambient të këndshëm dhe komod në automjetin tuaj.

Por kjo nuk është e gjitha! Aroma jonë e dhomës së ëmbëlsirave është gjithashtu e përkryer për t'u përdorur në dhoma të tjera në shtëpinë tuaj. Do të krijojë një atmosferë të ngrohtë dhe komode në dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e gjumit ose banjën.

E lehtë për t'u përdorur, aroma jonë e shtëpisë është e përkryer për udhëtime të gjata me makinë ose udhëtime të përditshme. Thjesht spërkatni një sasi të vogël për të shijuar aromën e saj dehëse. Dhe falë formulës së tij jo toksike, ju mund ta përdorni në mënyrë të sigurtë në makinën tuaj pa u shqetësuar për dëmtimin e shëndetit tuaj ose të familjes suaj.

Porositni parfumin tonë të brendshëm të ëmbëlsirave tani për ta transformuar makinën tuaj në një botë delikateash dhe për të shijuar aromën e tij të butë dhe të ëmbël kudo që të shkoni.

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.