AROMË PËR SHTËPI (vanilje kokosi)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje
AROMË PËR SHTËPI (vanilje kokosi)
AROMË PËR SHTËPI (vanilje kokosi)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Shndërroni makinën tuaj në një oaz tropikal me aromën tonë të brendshme të Vaniljes së Kokosit. E krijuar për të ngjallur kujtime të plazheve me rërë të bardhë dhe ujërave të pastër kristal, kjo aromë ekzotike krijon një ambient të këndshëm dhe relaksues në automjetin tuaj.

E lehtë për t'u përdorur, aroma jonë e shtëpisë është e përkryer për udhëtime të gjata me makinë ose udhëtime të përditshme. Thjesht spërkatni një sasi të vogël për të shijuar aromën e saj dehëse të arrës së kokosit dhe vaniljes së ëmbël. Dhe falë formulës së tij jo toksike, ju mund ta përdorni në mënyrë të sigurtë në makinën tuaj pa u shqetësuar për dëmtimin e shëndetit tuaj ose të familjes suaj.

Por kjo nuk është e gjitha! Aroma jonë e dhomës së Vaniljes së Kokosit është gjithashtu e përkryer për t'u përdorur në dhoma të tjera në shtëpinë tuaj. Do të krijojë një ambient të ngrohtë dhe relaksues në dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e gjumit ose banjën dhe do të ngjall kujtime të pushimeve në ishujt tropikal.

Porositni aromën tonë shtëpiake me Vanilje kokosi tani për ta transformuar makinën tuaj në një oaz tropikal dhe për të shijuar aromën e saj të ëmbël ekzotike kudo që të shkoni.

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.