AROMË PËR SHTËPI (mango)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje
KAPACITETI: 500 ml
AROMË PËR SHTËPI (mango)
AROMË PËR SHTËPI (mango)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Aroma e mangos është zgjedhja perfekte për të shtuar një prekje freskie dhe ëmbëlsie në brendësi të makinës ose shtëpisë tuaj. Kjo aromë është krijuar për të lëshuar një aromë frutash, tropikale që do t'ju transportojë menjëherë në ishujt ekzotikë.

Aroma e mangos është e lehtë për t'u përdorur, thjesht spërkatni disa pika produkti në dyshekët e dyshemesë së makinës ose në perdet, divanet, jastëkët, etj. në shtëpinë tuaj për të shijuar një atmosferë të këndshme dhe relaksuese.

Shishja është e lehtë për tu mbajtur dhe mund të përdoret kudo që dëshironi. Është gjithashtu i qëndrueshëm dhe nuk do të lërë mbetje ngjitëse ose njolla në sipërfaqe.

Sillni një ambient frute dhe freskues në jetën tuaj me aromën tonë mango për brendësinë e makinës dhe shtëpisë. Porosit tani dhe shijo përvojën e udhëtimit tropikal pa lënë komoditetin e shtëpisë apo makinës suaj.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.