AROMË PËR SHTËPI (Vanilje të Egër)

Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Dorëzimi brenda 24 orëve përmes DPD

Kthim falas brenda 30 ditëve. Kenaqesi e garantuar.

AROMË PËR SHTËPI (Vanilje të Egër)
AROMË PËR SHTËPI (Vanilje të Egër)
Çmimi referencë €13,90
Çmimi me zbritje

Transformoni menjëherë atmosferën e shtëpisë tuaj, makinës tuaj dhe të gjitha pëlhurave tuaja të preferuara me aromën tonë të shtëpisë me vanilje. Aroma jonë është krijuar për të eliminuar aromat e pakëndshme dhe për të shtuar një prekje freskie dhe ngrohtësie në mjedisin tuaj.

Aroma e vaniljes është e ëmbël dhe qetësuese, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për të krijuar një ambient relaksues dhe komod në shtëpinë tuaj. Është perfekt për momente relaksi, mbrëmje romantike ose thjesht për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse.

Aroma jonë e shtëpisë është e lehtë për t'u përdorur, thjesht spërkatni një sasi të vogël në pëlhurat tuaja të preferuara për të shijuar aromën e saj të shijshme. Mund ta përdorni në perde, divane, qilima, jastëkë, çarçafë dhe madje edhe në makinën tuaj.

Aroma e vaniljes është një klasik i përjetshëm, i dashur nga të gjithë. Është i njohur për vetitë e tij relaksuese dhe qetësuese, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për krijimin e një ambienti të butë dhe të ngrohtë në shtëpinë tuaj. Porositni aromën tonë të shtëpisë me vanilje tani dhe bëjeni shtëpinë ose makinën tuaj një vend relaksi dhe rehati.

Ju lutemi vini re se fotot e paraqitura në faqen tonë janë vetëm për qëllime informative dhe mund të mos jenë kontraktuale.

Dërgesat

  • Dorëzimi falas i Mondial Relay nga 49,90 € blerje ndryshe me 2 €.
  • Dërgesa Colissimo me 4,90 €.

Kthimet

  • Kthim falas brenda 30 ditëve. Artikulli(et) e kthyera duhet të jenë të reja, të papërdorura në paketimin origjinal.