Rinovues & Shine Plastike & Goma (Shkëlqim i Lartë) CLEAN AUTO

Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje
Kapaciteti: 500 ml
Explorez notre univers de perfection automobile sur Clean Auto, le site incontournable pour les passionnés du detailing. Découvrez une vaste gamme de produits de qualité pour sublimer et entretenir votre véhicule. Avec Clean-Auto.net , votre voiture mérite le meilleur.
Rinovues & Shine Plastike & Goma (Shkëlqim i Lartë) CLEAN AUTO
Çmimi referencë €14,90
Çmimi me zbritje

Shkëlqim i lartë për plastikë dhe goma Auto i pastër - Mbrojtje dhe shkëlqim Superior

Plastika jonë Clean Auto High Gloss dhe Gomat Gloss është zgjidhja përfundimtare për t'i dhënë automjetit tuaj një pamje të patëmetë. Pas pastrimit të sipërfaqes me APC Clean Auto ose Clean Auto Rim Cleaner , duke përdorur furçën Clean Auto Rim Brush, aplikoni një Tire Renovator Gloss për një përfundim perfekt.

I formuluar për të ofruar mbrojtje afatgjatë dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm, ky produkt është një produkt i domosdoshëm për të apasionuarit pas veturave të ndërgjegjshme për pamjen. Formula jonë e avancuar ruan shkëlqimin e sipërfaqeve plastike dhe gomave duke i mbrojtur ato nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV, papastërtitë dhe kushtet ekstreme të motit.

Lehtë për t'u aplikuar, ky shkëlqim lë një fund pa vija dhe ringjall ngjyrat origjinale të automjetit tuaj. Jepini makinës tuaj shkëlqimin që meriton me shkëlqimin tonë të pastër automatik me shkëlqim të lartë për plastikë dhe goma .

Porosit tani për një eksperiencë drejtimi me kokë. Vizitoni faqen tonë të pastër-auto.net për të zbuluar gamën tonë të plotë të produkteve për kujdesin e makinave.

Foto pa kontratë

Livraisons

  • Livraison DPD & Mondial Relay gratuite dès 79,90€ d'achat sinon à 2,90€.

Retours

  • Retours gratuits sous 30 jours. Le(s) article(s) retourné(s) doivent être neufs, non utilisés dans l'emballage d'origine.